Bloedafname
Afspraak plannen
Voor bloedafname,inleveren van materialen (denk aan urine of ontlasting) en de trombosedienst kunt u online een afspraak maken. Vrije inloop is niet meer mogelijk.
Als u daarbij uw e-mailadres invult, ontvangt u een bevestiging via e-mail. Alleen voor een glucosetolerantietest (OGTT) moet u de afspraak telefonisch maken, raadpleeg uw verloskundige voor informatie hierover.
Kinderen jonger dan 4 jaar kunnen alleen terecht in het ziekenhuis in Hardenberg en poli De Veltstroom in Coevorden.
Klik hier om een online afspraak te plannen.
U kunt tot 4 maanden vooruit plannen. Staat een geschikte datum en tijd er niet tussen, kijkt u dan naar de mogelijkheden bij een andere prikpost van Saxenburgh/SHO. Wanneer een afspraak maken online niet lukt, kunt u eveneens bellen met 088-9997777.
Als u komt voor bloedafname hebt u altijd een identiteitsbewijs nodig. (Paspoort, ID-kaart of rijbewijs)
U kunt géén online afspraak plannen voor:
- een OGTT (Glucosetest van de verloskundige); raadpleeg uw verloskundige voor informatie hierover.
- thuisprikken; Dit kan alleen door uw verwijzer worden aangevraagd.
Afspraak herinnering, afzeggen of wijzigen
- Als u uw mobiele telefoonnummer invult, krijgt u 24 uur van tevoren een sms-bericht ter herinnering.
- Als u uw e-mailadres invult, krijgt u van ons een bevestiging via mail. U kunt die afspraak afzeggen of wijzigen door te klikken op de knop Afzeggen afspraak in dat bericht. U kunt de afspraak online afzeggen en desgewenst een nieuwe afspraak maken. U ontvangt weer een bevestiging.
- Als u geen e-mailadres hebt opgegeven of u hebt de afspraak telefonisch gemaakt, kunt u niet online afzeggen. Hiervoor moet u bellen met nummer 088-9997777 of de trombosedienst 0523 276520
Annuleer uw afspraak als u corona-achtige klachten heeft.
Wij vragen uw aandacht voor onze coronamaatregelen
- Draag een mondkapje. Als u geen mondkapje draagt kunnen wij u helaas niet helpen;
- Houd 1,5 meter afstand van anderen;
- Neem indien mogelijk geen begeleider mee;
- Kom voor uw afspraak maximaal 5 minuten van tevoren.
Annuleer uw afspraak als u corona-achtige klachten heeft of als u een (zelf)test heeft gedaan met een positieve uitslag.
Locaties en openingstijden bloedafname
Klik hier voor een actueel overzicht van locaties en openingstijden voor bloedafname.
Let op!: maak altijd een afspraak: Klik hier om een afspraak te maken >